Projekty edukacyjne aktualnie realizowane w PCKUiP

 

OGŁOSZENIE

Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Będzinie zatrudni od 12 marca 2018 r. sprzątaczkę na ½ etatu. Dokumenty należy składać w sekretariacie PCKUiP ul. Promyka 26, 42-500 Będzin lub pocztą elektroniczną na adres ckp.bn@interia.pl w terminie do 05.03.2018 r.

Oferta współpracy

Szanowni Państwo!
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z PCKUiP w Będzinie w zakresie:
• wynajmu sal dydaktycznych, pracowni specjalistycznych lub sali gimnastycznej,
• wynajęcia powierzchni reklamowej na budynku lub ogrodzeniu placówki,
• wykupieniem miejsca pod baner na naszej stronie www
prosimy o kontakt z Sekretariatem Centrum:
tel. 32 290 12 43 e-mail: sekretariat@ckp.bedzin.pl

III Dni Otwarte OKAGAMI 3 grudnia 2017 Katowice

W niedzielę 3 grudnia 2017 r. słuchaczki kwalifikacyjnego kursu zawodowego A.61 i A.62 wzieły udział w III Dniach Otwartych hurtowni kosmetycznej Okagami w Katowicach. Uczestnicy mogli poznać nowości polskich marek kosmetycznych min. marki Apis i Bielendy oraz zapoznać się z najnowszą nowatorską linią do pielęgnacji skóry dojrzałej niemieckiej marki Janssen Cosmetics – MATURE SKIN.

Nasi nauczyciele są już na miejscu

Już ostatnia, z zaplanowanych w projekcie trzech grup nauczycieli, wyjechała w czasie ferii zimowych na zagraniczne praktyki do Hiszpanii. W trakcie trwania stażu będą oni obserwować pracę u zagranicznych pracodawców, poznawać nowe trendy, odmienne systemy edukacyjne i zdobywać nowe umiejętności, które wykorzystają podczas zajęć z uczniami.

PCKUiP zatrudni nauczyciela

Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Będzinie zatrudni od zaraz nauczyciela przedmiotów zawodowych elektrycznych do realizacji zajęć na kursie kwalifikacyjnym E.8. Zajęcia w wymiarze 114 godzin będą odbywać się w soboty i niedziele w terminie od stycznia do czerwca 2018. Realizowany przedmiot to montaż instalacji elektrycznych - kształcenie praktyczne. Dokumenty należy składać w sekretariacie PCKUiP ul. Promyka 26, 42-500 Będzin lub pocztą elektroniczną na adres ckp.bn@interia.pl

Strony