Projekty edukacyjne aktualnie realizowane w PCKUiP

 

OGŁOSZENIE

Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Będzinie zatrudni od 12 marca 2018 r. sprzątaczkę na ½ etatu. Dokumenty należy składać w sekretariacie PCKUiP ul. Promyka 26, 42-500 Będzin lub pocztą elektroniczną na adres ckp.bn@interia.pl w terminie do 05.03.2018 r.

Oferta współpracy

Szanowni Państwo!
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z PCKUiP w Będzinie w zakresie:
• wynajmu sal dydaktycznych, pracowni specjalistycznych lub sali gimnastycznej,
• wynajęcia powierzchni reklamowej na budynku lub ogrodzeniu placówki,
• wykupieniem miejsca pod baner na naszej stronie www
prosimy o kontakt z Sekretariatem Centrum:
tel. 32 290 12 43 e-mail: sekretariat@ckp.bedzin.pl

Zapraszamy na V Regionalny Konkurs Fryzjerski "Kosmiczna Awangarda"

Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Będzinie informuje, że w dniu 26 kwietnia 2018 r. o godzinie 11.00 przeprowadzony zostanie V Regionalny Konkurs Fryzjerski "Kosmiczna Awangarda".
Patronat nad konkursem objęła Pani Poseł do Parlamentu Europejskiego - Jadwiga Wiśniewska i Starosta Będziński - Pan Arkadiusz Watoła. Celem konkursu jest promocja i podkreślanie znaczenia kształcenia zawodowego we współczesnym systemie edukacji.

Pokaz kosmetyczny firmy BIELENDA w PCKUiP

7 kwietnia w naszej pracowni kosmetycznej odbył się pokaz profesjonalnych produktów oraz zabiegów firmy kosmetycznej Bielenda, który był skierowany do naszych kursantek z kwalifikacji A.61 oraz A.62.
Na pokazie przedstawione zostały nowości produktowe firmy oraz zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała.
Nasze słuchaczki bardzo często biorą udział w profesjonalnych pokazach, szkoleniach oraz warsztatach kosmetycznych - dzięki temu mogą pogłębiać wiedzę zdobytą w trakcie nauki w szkole.

Warsztaty kulinarne

5 kwietnia 2018 r uczniowie II klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych, wzięli udział w warsztatach kulinarnych, które zostały zorganizowane przez Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach. Warsztaty przeprowadziła p. Justyna Bajgrowicz-Biegun nauczyciel ŚWSM. Tematem przewodnim warsztatów była „Kuchnia Wege – kuchnia wegetariańska i wegańska”.

Strony