Projekty edukacyjne aktualnie realizowane w PCKUiP

 

RODO w PCKUiP - klauzula informacyjna

W związku z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L z 04.05.2016 r., Nr 119, s. 1) informujemy, iż:

Oferta współpracy

Szanowni Państwo!
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z PCKUiP w Będzinie w zakresie:
• wynajmu sal dydaktycznych, pracowni specjalistycznych lub sali gimnastycznej,
• wynajęcia powierzchni reklamowej na budynku lub ogrodzeniu placówki,
• wykupieniem miejsca pod baner na naszej stronie www
prosimy o kontakt z Sekretariatem Centrum:
tel. 32 290 12 43 e-mail: sekretariat@ckp.bedzin.pl

Bezpieczne wakacje

Zbliżające się wakacje to piękny i zasłużony czas wypoczynku, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i kadry pedagogicznej. Ważne jest, aby przebiegał on w bezpiecznych warunkach. Minister Edukacji Narodowej przypomniała, że MEN przygotowało specjalny „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22.06 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w ZSTU w Będzinie. Po wielu miesiącach wytężonej pracy, przyswajania ogromnych zasobów informacji i rozwijania umiejętności, nadszedł czas podsumowań, wyróżnień i gratulacji. Podczas zakończenia roku szkolnego młodzież uczęszczająca do Technikum nr 2 i Szkoły Branżowej I Stopnia im. Danuty Siedzikówny „Inki” odebrała świadectwa, a najlepsi z najlepszych zostali dodatkowo uhonorowani specjalnymi wyróżnieniami.

Powiatowy Dzień Dla Rodziny

W niedzielę 17 czerwca br. na obiektach sportowych III Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida oraz Specjalnego Ośrodka  Szkolno-Wychowawczego w Będzinie odbył się piąty Wielopokoleniowy festyn plenerowy „Dzień dla rodziny” organizowany przez Powiat Będziński. Mieszkańców powiatu i okolic powitał Starosta Będziński Arkadiusz Watoła. Na festynie obecny był również Senator RP Arkadiusz Grabowski, radni powiatowi i miejscy, dyrektorzy placówek oświatowych oraz przedstawiciele stowarzyszeń z terenu powiatu.

Informacja oraz link do rządowego programu "Dobry Start"

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł, które będą mogli przeznaczyć na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia.
Poniżej zamieszczamy link do rządowego programu „Dobry Start”

Strony