Projekty edukacyjne aktualnie realizowane w PCKUiP

 

PCKUiP zatrudni nauczyciela

Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Będzinie zatrudni od zaraz nauczyciela przedmiotów zawodowych elektrycznych do realizacji zajęć na kursie kwalifikacyjnym E.8. Zajęcia w wymiarze 114 godzin będą odbywać się w soboty i niedziele w terminie od stycznia do czerwca 2018. Realizowany przedmiot to montaż instalacji elektrycznych - kształcenie praktyczne. Dokumenty należy składać w sekretariacie PCKUiP ul. Promyka 26, 42-500 Będzin lub pocztą elektroniczną na adres ckp.bn@interia.pl

Oferta współpracy

Szanowni Państwo!
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z PCKUiP w Będzinie w zakresie:
• wynajmu sal dydaktycznych, pracowni specjalistycznych lub sali gimnastycznej,
• wynajęcia powierzchni reklamowej na budynku lub ogrodzeniu placówki,
• wykupieniem miejsca pod baner na naszej stronie www
prosimy o kontakt z Sekretariatem Centrum:
tel. 32 290 12 43 e-mail: sekretariat@ckp.bedzin.pl

Magia Świąt w PCKUiP

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Dyrektor PCKUiP Krystyna Jasińska poczęstowała wszystkich uczniów CKP magicznym cukierkiem życząc radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.

W świątecznym nastroju

            Świąteczny nastrój w Naszej Placówce zapanował już 20 grudnia, kiedy to wszyscy pracownicy Centrum i zaproszeni goście spotkali się na wspólnym kolędowaniu. W tym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: Poseł na Sejm RP Waldemar Andzel, Starosta Będziński Arkadiusz Watoła oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Rozwoju Społecznego Renata Zmarzlińska - Kulik.

Na targach Beauty Fair

W dniu 26 listopada 2017 r. słuchaczki kwalifikacyjnego kursu zawodowego A.61 i A.62 uczestniczyły w targach fryzjerskich i kosmetycznych Hair Fair & Beauty Fair w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Na pasażu targowym można było podejść do stoisk ponad 500 najlepszych marek, m.in. Bielenda Professional, Jadwiga Instytut Kosmetyczno-medyczny, Kazaro, Kryolan Professional Make-up.

Pages